Örümcek Stand

Alüminyum profillerden üretilmiş modüler kurulumu kolay ve taşınabilir görsel açıdan zengin stand çözümüdür. İsmini açıldığında örümcek ağına benzeyen profillerinden almıştır. Fuarlarda fuar standı olarak fuarlarda kongrelerde, seminerlerde, tanıtımlarda, lansmanlarda alışveriş merkezlerinde, satış noktalarında ve mağaza gibi mekanlarda kullanılan büyük görsel alanı ile etkili bir stand çözümüdür.3×1, 3×3, 3×4, 3×5, 3×6, 3×7, 3×9 oval ve düz olan modelleri vardır, büyük ölçüleri mevcuttur. Standların standart yüksekliği 227cm’dir

Örümcek Stand Özellikleri

2 farklı çantası mevcuttur, bunlardan birisi softcase diye tabir ettiğimiz bez çantalı, diğeri ise hardcase diye tabir ettiğimiz yani bankolu stand’dır. Her iki stand çantasının içerisinden de; iskeleti, baskı panellerini tutturabilmek için demir çubuklar , aydınlatma , stand baskı panelleri için rulo mıknatıs panelleri ve stand iskeletine tutturabilmek için plastik panel aparatı bulunmaktadır. İskeleti alüminyum renktedir, stand çantaları tekerlekli olmasından dolayı taşınması oldukça kolaydır.Stand çantaları siyah renktedir. Çantası içerisinde istediğiniz yere rahatça taşımanız mümkündür.

Kullanım Yerleri:

Tüm ürün tanıtımlarında kullanılabilir.Geniş uygulama alanı sayesinde tanıtımlar için etkileyici bir görsellik sunar. Fuarlarda, seminerlerde, alışveriş merkezlerinde, kongrelerde, firma içi /dışı tanıtımlarda hem şık hem de pratik çözümler sunar. Geniş görsel alanı sayesinde fuar alanlarınızda örümcek stand ile tüm alanınızı kaplayabilir, ürün tanıtımlarınızı görsel bir şova dönüştürebilirsiniz. Ayrıca kullanım alanlarınıza göre de stand ölçüsünü ayarlayabilirsiniz.

Uygulama Şekli:

Belirlenen ölçülerde grafik tasarımı hazırlanarak dijital baskı işlemi tamamlanır. Görselin stand üzerine monte etme işlemi için öncelikle  stand çantasının içerisinde bulunan baskı panelleri düz bir zemine konulur. Yapılmış olan dijital baskı panelleri, ölçülerine göre milimetrik şekilde kesim yapılır. Kesimi yapılan görsel, stand panellerine sıvanır. Panel üzerine baskı uygulama işlemi yapılırken, panel arkalarına stand kurulumu sırasında kolaylık olması açısından numaralandırma yapılır. Bu işlem bittikten sonra, stand çantasının içerisinden rulo mıknatıs çıkartılarak , stand baskı panellerinin arkasına 3M çift taraflı bant yardımıyla monte edilir. Baskılı panellerini standa tutturabilmek için çantanın içerisinde bulunan plastik panel tutucu aparatlar panel üzerine yapıştırılır.

Tüm işlemler bittikten sonra stand iskeleti düz bir zemine kurulumu yapılır. Demir çubuklar iskelet üzerinde bulunan siyah plastik aparatlara takılır. Bu sayede stand sabitlenmiş olur.Stand için hazırlanmış olan mıknatıslı, baskılı paneller iskelet üzerine monte edilir ve stand kurulumu tamamlanmış olur.

Tercih etmiş olduğunuz stand çantası hardcase (bankolu çanta) ise bu ürünün diğer bir özelliği de , çanta üzerine görsel kaplamanın mümkün olmasıdır. stand hardcase çantası için 181cmx79cm ölçüsünde dijital baskı hazırlanır. Hazırlanmış olan dijital baskı panele sıvanır. Baskı panelinin arka kısmına çift taraflı bant ile mıknatıs tutturulur ve çantasının baskısı hazırlanmış olur.

Toplanması

Kullanım alanında işlemi bittikten sonra sırasıyla panelleri, metal çubukları ve ışıkları stand (pop-up) çantasına yerleştirilir. Stand (pop-up) bir sonraki kuruluma kadar çantasında muhafaza edilir. Tercih edilen saklama koşulu, normal şartlarda kuru ve rutubetsiz oda sıcaklığında ki alanlardır.